Makinacı Tv Ailesine Katılın, Kazanın..,

REKLAM ALANI

makinasatis

 

Hızla gelişen üretim sektöründe makinaların faktörü büyüktür. Üretici daha kısa zamanda , daha çok ürün üretme amacındadır. O arada kalite arttırıp piyasada aranan firma arzusundadır. Her zaman makine parkurunu yenileme amacındadır. Makine seçiminde tavsiyeler , fuarlar ve internet ortamını tercih etmektedir. Makine alımında teklif ve satın alma süreci ne kadar hızlı olursa karar verme aşaması o kadar hızlı olmaktadır . Bir üretim tesisi birçok makine parkuru ve destek ekipmanlardan oluşmaktadır. Tümünü tek bir satın alma ortamı günümüzde yok derecede azdır. Üretimden sonra gerek revizyon ve kapasite artırımda teknik ve satış desteği isteği oluşmaktadır.

Makine üreticisi faaliyet kapsamında birçok hizmeti aynı anda yürütmekle sorumludur. Reklam , satış , Pazarlama, Dış Ticaret gibi .. Üretim kendi seyrinde devam ederken personellerin değişken olması, yıllık izinleri göze alırsak bu faktörleri aksatabilir hatta işlem yapamaz hale dönüşebilir. Buda firmaya maddi – manevi kayıp söz konusu olabilir.

Üretilen makine pazarlaması, hedef alıcılara sunulması bir profesyonel bir zahmetli ve maliyetli çalışma gereği duymaktadır. Bizler MAKİNACI TV olarak sektördeki bu gereksimi görerek , bu hizmetleri tek bir merkezden yönetilebilen sistem geliştirdik .

Makinacı tv olarak , makine üretim aşamasında yedek parça üreticileri , üretimden sonra makinanın yurtiçi ve yurtdışı pazarlara sunulması, Nakliyesi, tekliflerin toplanması, Satış aşamasına kadar süreci profesyonel ekibimizle yürütmekteyiz...

52 views

REKLAM ALANI